Program 2015 – Uč se arabsky v Palestině

Centrum Excellence Vás zve k účasti na intenzivním program studia arabštiny v Hebronu. Tento program kombinuje stadium arabštiny spolu s poznáváním kultury a historie Palestiny. Během uplynulých čtyř let přijalo Centrum Excellence mnoho lidí z různých koutů světa. Pro shlédnutí krátkého videa o programu pro studium arabštiny v Palestině, klikněte zde.

Tony Arabic

Zahraniční účastníci navštěvují kurzy arabštiny s palestinskými učiteli, které jsou koncipované interaktivní cestou. Studium jazyka zahrnuje zároveň studium palestinského dialektu a moderní standardní arabštiny. Nabízíme kurzy arabštiny různých úrovní od začátečníků až po pokročilé. Centrum Excellence poskytuje zahraničním studentům všechny potřebné studijní materiály včetně knih.TIPH Arabic in Hebron 4

Program “Uč se arabsky v Palestině” je jedinečnou příležitostí pro studenty, kteří chtějí dát svému životu nový impulz. Během studia arabštiny v Hebronu jsou také součástí aktivit pořádaných centrem Excellence za účelem rozvoje místní společnosti.

Program “Uč se arabsky v Palestině” je skvělou příležitostí, která poskytuje zkušenosti z první ruky o palestinském životě a o skutečném politickém dění ve městě Hebron. Stážisté a dobrovolníci se setkají s palestinskými studenty ze středních škol i z univerzit, se členy hebronské komunity i s místními představiteli!TIPH AR1

Po absolvování intenzivního kurzu arabštiny, získají účastníci od centra Excellence certifikát s doporučujícím dopisem, které mohou přispět k jejich kariérnímu rozvoji nebo při získání kreditů na jejich univerzitách.

Copyright© 2018 - The Excellence Center in Palestine

ِEin Sarah Street, Hebron, Palestine