Studujte Arabštinu v Palestině

Arabic for TIPH 9Studujte Arabštinu v Palestině: Studovat Arabštinu v Palestině je skvělá příležitost pro lidi z celého světa. Budete bydlet s místní rodinou, zažijete každodenní život běžného Palestince a zároveň více porozumíte politické situaci v Palestině.

Excellence Centrum zve zájemce z celého světa, aby se přihlásili do programu Studovat Arabštinu v Palestině. Nabízíme kurzy arabštiny všech úrovní ( začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí )

Tento program je kombinací studia arabštiny a poznání Palestinské kultury a historie. Můžete si vybrat mezi moderní standartní arabštinou a palestinským dialektem, nebo kombinací obojího. Každý student se může rozhodnout, jaká varianta mu bude nejvíce vyhovovat. Centrum Vám poté zajistí příslušné materiály pro studium.

Jako mezinárodní student arabštiny budete mít možnost poznat palestinské studenty univerzity, a členy hebronské komunity.

Po skončení Vašeho kurzu obdržíte certifikát a doporučující dopis, který můžete využít později při dalším kariérním postupu nebo k získání kreditů na Vaší univerzitě.

Mimo jiné, Centrum organizuje kulturní prohlídky po městě, návštěvu mistních továren, posvatých míst, univerzit a uprchlických táborů v Hebronu.

Kurzy Arabštiny v Palestině probíhají po celý rok, takže je jen na Vás, kdy začnete a jak dlouho zde zůstanete. Nabízíme také online kurzy arabštiny po celý rok.

Závěrem Vám naše Centrum pomůže zorganizovat Vaši cestu do Palestiny a poskytne Vám veškeré informace ohledně plánování Vaší cesty do Hebronu.

Zajímavosti programu

  1. Naučte se Arabsky pomocí interaktivních aktivit. Studenti si mohou vybrat podle jejich jazykové úrovně a preferencí, jak by měly dané lekce probíhat.
  1. Studenti mají mnoho příležitostí se učit arabštinu v prostředí našeho Centra a poznat blíže palestinskou kulturu a historii
  1. Žijte a studujte v Palestině a užívejte si výlety po městě, na svatá místa a do místních uprchlických táborů. Kromě toho budete součástí vzdělávacích, kulturních a společenských aktivit s palestinskými školami a budete ve styku se studenty vysokých škol, stejně jako se členy komunity.
  1. Žijte s místní rodinou a trénujte Arabštinu každý den
  1. Připojte se k místní komunitě a sociálním aktivitám s palestinskou mládeží a s dětmi z Centra