Dobrovolník v Palestině

IMG_2753Dobrovolník v Palestině: Mnoho zajímavých zkušeností na Vás čeká právě v Palestině ! Můžete zde pomáhat jako dobrovolník, studovat arabštinu a zažít běžný každodenní život místních lidí.

Excellence Centrum v Palestině nabízí dobrovolnický program, který je ideální pro lidi z celého světa, kteří mají zájem navštívit Palestinu, žít spolu s palestinskou rodinou a přispět svou dobrovolnickou činností učením místních studentů v palestinských školách a na univerzitách. Toto je jedinečná příležitost, jak poznat místní kulturu, historii a naučit se arabštinu.

Excellence Centrum již uvítalo více než 150 dobrovolníků a stážistů z celého světa  za posledních 5 let. Můžete se k nám přidat v průběhu celého roku, kdykoli Vám to bude nejvíce vyhovovat. Centrum Vám bude k dispozici a můžete si zvolit libovolný začátek a konec Vaší dobrovolnické činnosti.

Centrum je velice flexibilní a je jen na Vás, jestli zůstanete 1 týden či 3 měsíce.

Dobrovolnický program v Palestině je vhodný i pro zájemce, kteří nemají zkušenosti s učením Angličtiny jako cizího jazyka. Vítáme u nás účastníky všech oborů a zaměření,nemusíte mít tedy akademický titul, abyste se k nám připojili.

Pro zájemce všech zaměření a zemí je zde mnoho příležitostí a všichni mohou přispět zásadně změnit rozvoj v Palestině. Jako dobrovolník budete hrát důležitou roli při přispívání k blahobytu místní palestinské komunity a budování silných vazeb při porozumění mezi Palestinou a Vaši zemí.

Naši dobrovolníci z celého světa se účastní mnoha vzdělávacích, kulturních a společenských aktivit během programu. Mimo jiné také Excellence Centrum organizuje výlety do historické části města, návštěvy některych palestinských rodin a místních továren.

Zajímavosti programu

  1. Žijte v Palestině a užívejte si výlety po městě, na svatá místa a do místních uprchlických táborů. Kromě toho budete součástí vzdělávacích, kulturních a společenských aktivit s palestinskými školami a budete ve styku se studenty vysokých škol, stejně jako se členy komunity.

 

  1. Navštivte historické oblasti a okolní města, např.: Jerusalém, Jericho, Ramallah, Nablus, a Betlém

 

  1. Naučte se Arabsky od rodilých mluvčích a využijte možnost hovořit denně s místními obyvateli.

 

  1. Porozumějte lépe vlivu pokračující izraelské okupace na palestinském území.

 

  1. Navštivte místní univerzity, instituce a organizace, které se specializují ve vzdělávání a kultuře

 

  1. Ochutnejte místní Palestinské tradiční speciality a zúčastněte se kulturních aktivit

Copyright© 2018 - The Excellence Center in Palestine

ِEin Sarah Street, Hebron, Palestine